1 / 3
SCANIA 114 380
По Договор
07.02.2023 17:50

Кичево

2000ta godina
EURO 2
KLIMA
WEBASTO
RETARDER
KAMIONOT E VO IZVONREDNA SOSTOJBA,PALI-VOZI

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Kole
Потврден огласувач
070727790
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам