1 / 6
Niva od 3137m2 vo selo Trebosh
10 €
04.09.2021 11:16

Тетово / Тетово

Квадратура:

3137 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo selo Treboš.

Nivata ima vkupna površina od 3137m2.

Cena: 10 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra:0510821

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava gradežna parcela vo Tetovo

130 €

Gradezna parcela od 570m2 vo Skopje

130 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам