1 / 1
Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set
700 €
Цената е фиксна
25.05.2022 14:14

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set
Novo

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jani
Потврден огласувач
070218315
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам