Продавам стан
40.000 €
Цената не е фиксна
05.08.2022 23:37

Кичево

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2017

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Позади Општина Кичево

Продавам нов стан позади општина Кичево
Контакт 078-801-024

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Cvete
Потврден огласувач
078801024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам