SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP
1 €
06.07.2022 13:16

Штип / Штип

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno opremen za konfekcija, so ili bez oprema na pogodna lokacija kaj kruzen tek kaj lukoil posle prugata na prednata strana. Prostorot e deliv po potreba i moze da se iznajmi poedinecno : 300m2 + 350m2 + 100m2 + 100m2 magacin + 100m2 kancelarii ili VKUPNO 1000 M2.
informacii na tel: 070 210 431

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

Бритекс
Железничка ББ
Потврден огласувач
070/210-431 070/264-200
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам