1 / 6
Nishiki x-nine 28 ram L
530 €
18.08.2021 15:37

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Nishiki x-nine 28 ram L 2x10 slx deore
Zaden menuvac slx 10s
Preden menuvac slx 2x10
Sfteri deore 2x10
Pogon deore
Kocnici shimano m615
Viluska sunture 28
Trkala 28
Gumi schwarble G-ONe 28.2.0
.... 530 €
Oklu cenata ima prostor za dogovor

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам