1 / 12
Stoke city bike 28 ram L 3x9 slx. Deore
430 €
18.08.2021 15:53

Гостивар / Гостивар

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

25 "

Stoke city bike 28 ram L 3x9 slx. Deore.xt
Zaden menuvac slx 9s
Preden menuvac acera
Sifteri deore. Acera
Predna glavina xt
Trkala 28
Viluska sunture 28
Gumi schwarble maraton 28
Kocnici shimano hidraulicni
Cena 430 €
Okolu cenata ima prostor za dogovor
Moze dostava po kargo 🚲🚚
Moze zamena so mtb 27.5 ili 29

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам