1 / 3
Winora Grenada
10.500 МКД
26.01.2023 09:51

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Zacuvan donesen od Germanija

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075316112
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам