1 / 6
Mackbook mid 2010
9.500 МКД
21.06.2022 08:53

Битола / Битола

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи


MacBook mid 2010 A1342
odlicen bez niedna mana
4 GB ram
Grafika GeForce 320M 256 MB DDR 3
250 GB HDD
Bterija drzi 2-3 h

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078454694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам