1 / 1
Se prodava masina kombinirka za obrabotka na drvo
1.111 €
04.12.2022 12:41

Кочани / Кочани

Se prodava masina kombinirka od srpsko proizvodstvo , abriht , diht , cirkular , freza i bushalica .Za povekje informacii pobarajte na 070213090

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070354453
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам