1 / 10
Alfa Romeo 1.6 Twin Spark
2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.10.2022 13:00

Битола / Битола

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Atesiran plisnki ured
Atestirani klima folii na zadni stakla
Zelen karton cela godina
Realni 250000km
Bez zameni!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ристо
Потврден огласувач
076485691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам