1 / 6
Се бараат 2 цимерки за стан во Центар
6.000 МКД
18.08.2021 19:54

Скопје Центар / Скопје

За најубавата локација Барам 2 цимерки за трособен стан во Центар кај Соборна.
Станот е целосно опремен, со централно парно греење. На втор кат со лифт. Тел.за контакт 078910906

Киријата е 6000 денари по лице плус сметки (околу 1500 денари).

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Verica
Потврден огласувач
077807287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам