1 / 7
Stan na den vo Struga
20 €
18.08.2021 20:37

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Risto Krle

Iznajmuvam stan na den vo Struga 20€ den

Kontakt telefon: 070362386

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

vaskaradovic@gmail.com
Потврден огласувач
070362386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам