1 / 7
Opel Zafira 1.9 cdti 150hp automatic
3.999 €
18.09.2021 13:20

Струга / Струга

Марка:

Opel

Модел:

Zafira

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam Opel Zafira
1.9 cdti 110kw/150hp
Automatic
2007 god
Voziloto poseduva vosoko nivo na oprema.
Elektronika na stakla, retrovizori. Komandi na volan. Navigacija. Bord kompjuter. Avtomatska klima. Greaci na predni sedista. Winter mood (trgnuva so 3-ta brzina), Sport Mood. Tempomat.
Registrirana do 03.2022.

BEZ ZAMENI.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

A
Потврден огласувач
077657733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам