1 / 1
A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker
700 МКД
29.12.2021 15:47

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴 A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker

✅Максимална моќност: 16W
✅Ефективна моќност: 5W*2.
✅Спецификација за звучници: 2,5-инчен цел опсег (66мм)
✅Фреквентен одговор; 90 hz - 20 KHZ
✅Импеданса: 3 Ω
✅Чувствителност: 600 + / - 100 mv
✅Степен на искривување: 1% 1 w - 1 KHZ
✅Шум: 70 db,
✅Напојување: USB кабел за напојување - 5 v
✅Аудио приклучок: 3,5 мм
____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

JBL Charge 4

650 МКД

Genius SW-2.1 375 2.1 - Стерео мултимедија систем за звучниц

1690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам