1 / 6
Kia sorento 4x4 2.5
5.000 €
20.06.2022 12:36

Делчево / Делчево

Марка:

Kia

Модел:

Sorento

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba,novi gumi, moze da se vidi vo sekoe vreme. Bez zameni.
Tel. Za kontakt: 076370152

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
078219515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам