1 / 5
Mercedes C200 Cel ili na Delovi
1 €
22.12.2021 13:31

Гостивар / Гостивар

Se prodavat Mercedes C200 2.0 dizel , 6 brzini menjac cel ili na delovi .

Za poveke info 070314738

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070314738
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам