1 / 1
MacBook Pro delovi se sto vi treba
1.000 МКД
11.03.2023 11:42

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

MacBook Pro A1278 delovi se sto vi treba ekran tastatura bilo sto do posledno strafce

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам