1 / 1
T5 Wireless Bluetooth Speaker
400 МКД
29.12.2021 15:47

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔴T5 Wireless Bluetooth Speaker

✅Материјал: пластика + лен
✅Боја на производот: како што е прикажано
✅Извршен стандард: Bluetooth 4.2
✅Звучник: 52MM, надворешен магнетен 4Ω3W
✅Фреквентен одговор: 20HZ-20KHZ
✅Опсег на пренос: 10 метри
✅Сооднос на звук и бучава ≧ 80dB
✅Режим на напојување: вградена батерија miniUSB
✅Батерија: челична кутија 3.7V / 400MA

____________________
▪️Arena Kompjuteri
▪️Bul. Hristijan Todorovski Karposh ,78
▪️Skopje, Butel
▪️+389 75 30 30 00
▪️+389 75 22 22 01
▪️arenaelectronics@live.com
www.ae.mk

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Arena Electronics
Hristijan Todorovski 78, Butel, Skopje
Потврден огласувач
075477087
Испрати Е-маил до огласувачот

JBL Charge 4

650 МКД

Genius SW-2.1 375 2.1 - Стерео мултимедија систем за звучниц

1690 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам