1 / 4
SYM 200cc 2018 extra cena
90.000 МКД
23.07.2022 11:27

Скопје Центар / Скопје

Марка:

SYM

Вид:

Скутер

Година:

2018

Модел:

Symphony

Километри:

20000

Motorot e vo top sostojba moze da se vidi vo sekoe vreme ima napraveno servis povekje info 076 443 008Viber

Cenata moze da se dogovori na lice mesto
Motorot ne e reg

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

076651100
Skopje 1000
Потврден огласувач
076651100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам