1 / 5
Delovi Audi A4 1.9Tdi 110ks
1 €
19.06.2022 19:28

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2020

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Audi A4 1.9 Tdi 81kw 110ks

Kolata e momentalno cela pali vozi 100% funkcionalna

Info: Tel. ili Viber 077 873 777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам