1 / 7
Delovi Polo 1,6
1 €
19.06.2022 19:28

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Polo

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Polo 1.6 55kw 75ks
Polo Clasik 1.4

Info: 077873777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам