1 / 2
Delovi Opel Tigra 1.4
1 €
28.07.2022 11:08

Виница / Виница

Марка:

Opel

Модел:

Tigra

Година:

1997

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Opel Tigra 1.4 66kw 90ks

Kolata e funkcionalna 100%

Info: 077873777

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам