1 / 5
Професионален пулт
1.400 МКД
Со вклучен ДДВ
25.05.2022 12:32

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов професионален пулт, фабрички спакуван марка LS-MUS-120
-Максимална висина: 1420мм
-Димензија на плочата за ноти: 470 x 345мм

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

K.
Потврден огласувач
070647994
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам