1 / 12
Se prodava Mazda 6 - 2005 god
2.700 €
Цената не е фиксна
13.08.2022 16:26

Штип / Штип

Марка:

Mazda

Модел:

6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

89 kw / 121 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mazda 6 2.0 Diesel vo dobra sostojba, kolata e registrirana do 06.2023 god. Za podetalni informacii dzvoenete na 077 506 999

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivco
Потврден огласувач
38977678901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам