1 / 4
Se prodava Lokal od 30m2 super cena
30.000 €
19.09.2022 13:59

Тетово / Тетово

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na lokal - deloven prostor vo blizina na stadionot vo Tetovo.
_______________

Povrsina na lokalot: 30m2

Cena:
◆ 30.000eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava Lokal od 30m2 super cena

30000 €

Se prodava Lokal od 25m2

25000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам