1 / 2
Опрема за риболов
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2021 19:58

Прилеп / Прилеп

Се продава опрема за риболов. Прачки, држачи и сл. во одлична состојба.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

Јасмина
Потврден огласувач
078440381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам