1 / 3
Чукачка, Машина за прибирање на семе од сончоглед
5.800 €
24.08.2022 23:08

Свети Николе / Свети Николе

Турска машина за чукање на сончоглед, малку користена во исправна состојба

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Pere
Потврден огласувач
+38977 998 646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам