1 / 2
Комбајн ZMAJ 142
2.700 €
19.08.2021 23:31

Свети Николе / Свети Николе

Комбајн змај 142 во неисправна состојба

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Се продава од:

Pere
Потврден огласувач
+38977 998 646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам