1 / 6
Kawasaki Ninja Zx10r
15.000 €
Цената не е фиксна
20.08.2021 02:22

Желино / Тетово

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2017

Модел:

Ninja Zx10r

Километри:

20000

Kawasaki ninja zx10r Abs
201 ps
Mapiran u stip
197.5 ps zadna guma (175ps orginal)
God:2017
Km:26.xxx
Kupen u Dinamix Skopje 09.08.2017
Servisiran
Registriran
Austin racing auspuh od grana
Karbon
Moze zamena so vasa doplata ili so kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

AutoPlac VZ
Потврден огласувач
79333433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам