1 / 1
Se Prodavaat placevi vo blizina na industriska zona.
80.000 €
21.01.2022 12:30

Тетово / Тетово

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodaavat 13 parceli so razlicna kvadratura.
parcela 1 - 408m2
parcela 2 - 403m2
parcela 3 - 400m2
parcela 4 - 509m2
parcela 5 - 493m2
parcela 6 - 474m2
parcela 7 - 450m2
parcela 8 - 337m2
parcela 9 - 481m2
parcela 10 - 315m2
parcela 11 - 315m2
parcela 12 - 388m2
parcela 13 - 388m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:


070/381-888 (Elinor)


www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам