1 / 3
Se prodava fitnes sprava easy shaper
2.500 МКД
03.12.2021 15:19

Аеродром / Скопје

Se prodava fitnes sprava easy shaper nekoristena.
Cena 2500 denari
Kontakt Dejan 070260172

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Клупа за вежбање

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070260172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам