1 / 9
Poluprikolka Samro 2007
3.800 €
Цената е фиксна
20.02.2022 14:23

Дојран / Гевгелија

Registrirana poveke info na
Telefon: 078-349-888
Telefon: 078-349-888
Telefon: 078-349-888

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Ratko
Потврден огласувач
078239888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам