1 / 4
Kravjo stalsko gubre. Extra.
По Договор
13.05.2022 12:47

Пехчево / Берово

Se prodava stalsko cisto gubre od stalski kravi pregoreno a imame i ne pregoreno. So vas prevoz.
Javete se ke se dogovorime.
Extra gubre..

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Се продава од:

Iv
Потврден огласувач
070-814-964
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам