1 / 10
Se izdavaat sobi za podolg prestoj *ekstra cena*
По Договор
20.08.2021 12:36

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Се издаваат соби за подолг престој во центарот на Охрид. Може и за студенти.
Сите потребни информации можете да ги добиете на следниот телефонски број: 077 862 420

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Suzana
Потврден огласувач
077862420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам