1 / 3
Seat ibiza 1.4 i
1 €
Цената е фиксна
10.06.2022 18:58

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2003

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Останато

Kolata e vo odlicna sostojba, nereg, pali vozi. Moze zamena. Poveke inf na tell: 078749843

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

viktor
Потврден огласувач
077511493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам