1 / 7
Mercede Benz E300 2000 eu
2.000 €
Цената е фиксна
20.08.2021 12:49

Виница / Виница

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 300

Година:

1996

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes Benz E300 Elegance TURBODIESEL

***Mercedesot ima novi gumi so aluminiumski bandazi
***Koza na sedista
***Prva farba-neudiran i kupen od prv gazda
***130kw avtomatik
***Godina na proizvodstvo 1996
***Registracija makedonska
***Tel. za kontakt 070/456-308

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Стојче
Потврден огласувач
070456308
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам