Kukja,plac,kuzuf,Bosava,kupuvam!
10.000 €
Цената не е фиксна
23.11.2021 18:36

Кавадарци / Кавадарци

Kupuvam stara kukja so plac vo selata vo mesnosta na kozuv,BOHULA,BOSAVA,KRNJEVO i drugi!

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Oglac5
Потврден огласувач
078219224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам