1 / 12
Нови апартмани во централно подрачје на Охрид
1 €
Цената е фиксна
15.07.2022 23:03

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

20 m²

Спрат:

2

Греење:

Струја

Се издаваат НОВИ апартмани во централно подрачје на Охрид, на околу 400 метри до Охридска банка и пазарот.

Апартманите располагаат со:
* кујна (бар систем);
* купатило;
* клима;
* интернет;
* кабелска ТВ;
* фен;
* паркинг место.

Апартманите располагаат и со голем двор во кој има летниковец и содржини за најмалите (трамболина, куќарка за деца, лизгалка, нишалка).

Информации за слободни термини и резервации на 075 202 190

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Meri
Потврден огласувач
075202190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам