1 / 4
5 komada iPad 2
2.500 МКД
Цената е фиксна
08.12.2021 14:36

Виница / Виница

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

5 komada iPad 2, so skrseni touch screen, glavno funkcioniraat, ama imaat icloud i site se na ist account. Se vklucuvaat i rabotat, osven eden (koj go resetirav ama bara password) ama ne moze da se instaliraat novi programi . Ako vi trebaat za delovi ili popravka. Imaat odlicni baterii. Na edniot mu fali home kopceto, ama davam cel touch so se dugme, koe e ispravno a touchot ne e. Za site 5 vo komplet 2500 denari. Inaku eden e 600 denari.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
079250971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам