1 / 8
Samsung Galaxy Note 4
5.000 МКД
29.08.2021 09:25

Виница / Виница

Испраќам по карго    

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy Note 4

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Samsung Galaxy Note 4, odlicen telefon, ima znaci od koristenje, glavno na lajsnata. So orig. penkalce i silikonska futrola. Bez polnac. Koristi obicen polnac micro usb 5V 1ili 2 A.n Baterijata drzi solidno.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
079250971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам