1 / 6
Yamaha 5 Star 950cc
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.08.2021 14:20

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2012

Модел:

5 Star

Километри:

5000

Motorot e vo ispravna sostojba i registriran do 08.2022 god. Pominati samo 8973 km.
Ke go barate Kire 071235974.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071401977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам