1 / 9
STUDIO- garsonjera,centar,parking
1 МКД
29.08.2021 22:19

Охрид / Охрид

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Studioto e na prizemje, trokrevetno,komplet opremeno so wi fi,kab tv,parking,kujna,kupatilo.Ima golem zagraden dvor. Cena po dogovor
Tel: 070 307 457

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

apartmani
Потврден огласувач
070307457
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам