1 / 5
Letni gumi 225/50/16
4.000 МКД
Цената е фиксна
24.11.2022 10:14

Битола / Битола

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

50

Дијаметар:

16

4 letni gumi x 20eur Kormmoran Gamma b2 (vozeni 2 sezoni)

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
070395838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам