1 / 5
SINGER Машина за шиење
6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2021 13:00

Велес / Велес

Машината е како нова неупотребена и многу сочувана.

Можете да ја погледенте на лице место.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Јосиф
Потврден огласувач
075615978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам