1 / 4
VW Passat 2.0 150 KS Bluemotion
16.500 €
Цената не е фиксна
13.12.2021 15:12

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2016

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

112 kw / 152 ks

Kласа на емисија:

Останато

Се продава VW Passat во одлична состојба , цена поволна . Фул опрема , сервисни документи . Прв сопственик . 4 зимски гуми , сервисирана , регистрација до октомври 2022 .

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Industriska bb Negotino
Потврден огласувач
075216343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам