1 / 5
Продавам кауч на расклопување, две фотејли, детско креветче
1 МКД
18.08.2022 13:01

Прилеп / Прилеп

Кауч - кревет за седење, можи да се претвори во спална кревет и за спиење

Детско креветче

2 Фотелји

Доколку имате потреба од половен но зачуван мебел за во вашата викендица можете да ме контактирате во секое време од 13:00 - 20:00 часот.

Цената е поволона, јавете се ќе се договориме.

Контакт телефон:

078 329 679

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Прилеп
Потврден огласувач
078329679
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам