1 / 8
MERCEDES AXOR 1824 euro5 kran+kipper
1 €
31.03.2023 02:36

Сарај / Скопје

sega uvezen od D vo ekstra sostojba
so full oprema
klima
avtomatik menjac
kran mkg 045 so presa
kipper dimenzii:
dolg5
visina1.45
shirina2.40
km 450.000 orginal
moze i za otpad

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам