1 / 12
Se prodava Kukja
1 €
24.06.2022 19:27

Виница / Виница

Број на соби:

4

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

495 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava Kukja.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Objekt
Потврден огласувач
078408258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам