1 / 12
Vikendica vo nas.Recani
25.000 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.11.2022 07:10

Велес / Велес

Квадратура:

10000 m²

Број на соби:

1

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Vikendicata ima struja voda cist imoten list 1000m2 zaedno dvor kuka ul.Vasil Iljovski

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
071360677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам